top of page

Obecné dotazy a první návštěva

Kontakt a objednávky:

Slezská Ostrava:

+420 733 222 668 

online rezervace zde

Lara Čeladná: 

+420 552 533 111

+420 736 192 926

Hotel Bauer, Bílá:

+420 602 730 012

Hotel Troyer, Tronajovice:

+420 556 802 007

Hotel Ondášův Dvůr, Bílá:

+420 731 682 395

Dárkové poukazy Vám rádi vystavíme na počkání na všech pobočkách nebo také zašleme poštou k Vám domů.

inthai.cz@gmail.com

Před masáží

Doporučujeme přijít alespoň 10 minut před začátkem samotné masáže. Bezprostředně před masáží, prosím, nejezte. S plným žaludkem si masáž nevychutnáte naplno. 

Po zaplacení Vás masérky zavedou do masérny. Zde si prosím odložíte do spodního prádla a položte se na břicho na lehátko. Pouze u masáže nohou se prosím položte na záda. 

Pouze v Ostravě: před masáží vyplníte krátky formulář aby masérky mohli co nejvíce masáz přízpůsobit Vašim potřebám. 

2

Zdravotní stav

Pokud máte jakékoliv zdravotní komplikace, prosím, informujte nás o nich před masáží. Zvolíme masáž s ohledem na váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře.

Rádi bychom Vás upozornili, že neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu. Případné potíže můžete konzultovat na adrese inthai.cz@gmail.com nebo na telefonu konkrétní pobočky. Diskrétnost je samozřejmostí.

Těhotenské masáže neprovádíme. 

3

Během masáže

Během ošetření se uvolněte a relaxujte. Pro umocnění zážitku si můžete zavřít oči a tím podpořit odpočinek. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! 

Prosím, sdělte našim terapeutkám ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Jsme rádi za každou reakci a masérky jsou připraveny upravit intenzitu masáže snadnými hesly:

SOFT – žádáte lehkou masáž

STRONG – žádáte o tvrdší/intenzivnější masáž

4

Po masáží

Nikam nepospíchejte. V Ostravě a v hotelech můžete využít relaxační místnosti, na Čeladné zase v můžete relaxovat při kávě a zákusku v kavárně.

Pokud jste byli s čímkoli nespokojení, neváhejte nám o tom říct. Chceme se neustále zlepšovat a budeme vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Pokud nám budete chtít napsat, využijte, prosím, e-mail inthai.cz@gmail.com

5

Stornování

Pokud se rozhodnete zrušit plánovanou masáž, učiňte tak, prosím, s co největším předstihem, abychom termín mohli nabídnout dalším klientům. Nemusíte se obávat, neúčtujeme žádné stornovací poplatky, ale budeme rádi, pokud na nás s případným stornem nezapomenete. Budeme se těšit na vaši příští návštěvu.

bottom of page